Renovated Cannes Centre Banane Balcon

Belangrijkste voorzieningen

  • 52 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Renovated Cannes Centre Banane Balcon appartement van 52 m² ligt in de wijk Cannes City-Centre en biedt snelle toegang tot de Rue d'Antibes, die op 9 minuten wandelen ligt.

    Het appartement in Cannes ligt op slechts 1 km verwijderd van de Notre Dame d'Esperance Kerk en binnen 1,1 km van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes. Dankzij de welgelegen locatie kunnen gasten gemakkelijk het Croisette Strand bereiken, binnen 5 minuten lopen ervandaan. De Marché Forville bevindt zich ook binnen het bereik van dit 2-slaapkamer appartement.

    Renovated Cannes Centre Banane Balcon appartementen hebben airconditioning, samen met gratis wi-fi, en uitzicht over de tuin. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij het appartement. Een droger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Gasten die in Renovated Cannes Centre Banane Balcon appartement verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte. De Miramar bushalte bevindt zich op minder dan 250 meter afstand van de 2-badkamer accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
    Licentienummer06029001097DP

    Kameropties bij Renovated Cannes Centre Banane Balcon

    Renovated Cannes Centre Banane Balcon appartementen hebben airconditioning, samen met gratis wi-fi, en uitzicht over de tuin. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij het appartement. Een droger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Renovated Cannes Centre Banane Balcon Kamer foto Renovated Cannes Centre Banane Balcon Kamer foto Renovated Cannes Centre Banane Balcon Kamer foto Renovated Cannes Centre Banane Balcon Kamer foto Renovated Cannes Centre Banane Balcon Kamer foto Renovated Cannes Centre Banane Balcon Voorzieningen foto Renovated Cannes Centre Banane Balcon Wastafels foto Renovated Cannes Centre Banane Balcon Gangen foto Renovated Cannes Centre Banane Balcon Toiletten foto Renovated Cannes Centre Banane Balcon Faciliteiten foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 52 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Renovated Cannes Centre Banane Balcon

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Renovated Cannes Centre Banane Balcon

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Renovated Cannes Centre Banane Balcon appartement?
      Renovated Cannes Centre Banane Balcon appartement heeft een oppervlakte van 52 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Renovated Cannes Centre Banane Balcon